שירותי אריזה

אם תרצו, הובלה לחו"ל יכולה לכלול גם שירותי אריזה מקצועיים.

היום בעידן הגלובליזציה, אנו יכולים בקלות יחסית לעבור ממדינה למדינה וישנם אנשים שעושים זאת, גם כדי לנסות ולנצל את האפשרויות של חיים אחרים, במקום אחר.

החלטתם לעבור לחו"ל, במסגרת עבודה, שליחות או פשוט כי אתם רוצים להתחיל מחדש? עכשיו צריך להתחיל לתכנן, לבדוק לרוץ וגם לדאוג לניירת. הרבה מאוד מאמצים לקראת שינוי החיים ובכל מקרה, גם אם אתם נוסעים לבד ולא לוקחים אתכם את כל הריהוט, מכשירי החשמל ותכולת הבית, עדיין תאלצו לארוז חלק מהחפצים שלכם וכדאי לדאוג לעשות את זה כמו שצריך.

זה אומר שצריך לפנות לחברת שמעניקה שירותי אריזה, או במילים אחרות חברת שילוח בינלאומי, כדי שתוכלו להשתמש בכל מה שאתם מעבירים כאשר זה יגיע למדינת היעד והכל יגיע בשלום, עם אחריות וללא פגע.

ישנן חברות גדולות, אשר מעניקות שירותים רבים לאנשים שנוסעים לחו"ל ולא רק שירותי אריזה, ניתן לקבל מגוון של שירותים:

א. תוכלו לקבל הערכת מחיר לגבי גודל ונפח המשלוח שלכם.

ב. החברה מספקת חומרי אריזה מתאימים לכל החפצים שתרצו לקחת אתכם.

ג. שירות האריזה של חברה כזו, הוא מקצועי וכולל ביטוח.

ד. החברה תבצע עבורכם משלוח ימי או אווירי, על פי בחירתכם.

ה. כל החפצים שתקחו יהיו מבוטחים.

ו. ניתן לקבל שירות הובלה ואחסנה, לזמן ככל שידרש.

ז. הסידורים הנדרשים של המכס יטופלו על ידי החברה.

ח. העברת החפצים במיקום החדש שלכם, פירוק ופינוי של חומרי האריזה.

ט. אם יש צורך, החברה מבצעת גם העברה של חיות בית וגם מכוניות.

בנוסף, חברות מס' חברות מסייעות גם במציאת מקומות מגורים במדינת היעד, סיוע להוצאות ויזה, פרטים הקשורים לבירוקרטיה במדינת היעד ואפילו מבצעות את בקשות הניתוק מחב' הכבלים והחשמל, אחרי שאתם עוזבים.

גם אם אתם מעבירים חפצים בכמות קטנה, עדיין כדאי לכם לפנות לחברה גדולה, מוכרת, מנוסה ובעלת ידע במדינות היעד, אשר יכולה לחסוך לכם הוצאות גדולות, השקעת אנרגיה מיותרת ועוגמת נפש. חברות אלו יסייעו לכם לקבל ייעוץ ועזרה גם בהכנת התוכנית עוד לפני התחלת האריזה, כדי שהכל יעבור אופן חלק ומוצלח וילוו אתכם גם בתקופה הראשונה שלכם בחו"ל.

במידה ויש לכם ברכושכם חפצי אמנות, שאותם לא תרצו לקחת אתכם - הסירו דאגה. חברות שירותי השילוח הבינלאומי, אורזות חפצים יקרים וחפצי אמנות באריזות מיוחדות רק להם ומאחסנת אותם באופן ייחודי להם.