בניית אתרים באינטרנט

רק בניית אתרים מקצועית תבטיח אתר באיכות גבוהה וכן קידום אתרים אפקטיבי

בניית אתרים מקצועית

כאשר בונים אתר אינטרנט, חשוב להקפיד שהאתר יראה לא רק יפה כלפי חוץ, אלא גם בנוי כהלכה מבפנים. בניית אתרים מקצועית, היא כזו השמה דגש על התאמה לכל הדפדפנים השונים, כתיבה על פי תקני w3c, הפרדה מלאה בין קוד האתר לעיצובו, וכתיבה באמצעות תגיות div ולא באמצעות מבנה טבלאי.

רק בניית אתרים מקצועית ואיכותית תביא לעליה מהירה של האתר, סריקה טובה וללא בעיות של האתר על ידי העכביש של גוגל, ותאפשר יכולת שידרוג קלה בעתיד לעיצוב ולקוד. כאשר בונים אתר ללא הקפדה על הפרמטרים החשובים באמת, נתקשה לתחזק אותו ולהתאימו לדפדפנים החדשים ולפונקציונאליות חדשה שנרצה להוסיף.

 

קידום אתרים באינטרנט

לא פחות חשוב בעת בניית אתר אינטרנט, הוא דגש על בנייה עם התאמה עבור קידום אתרים באינטרנט, קידום אתר לגוגל ולשאר מנועי החיפוש. חלק מהותי מהליך הבנייה של האתר, הוא התאמה שלו לדרישות גוגל, אופטימיזציית קוד הן של האתר והן של מערכת התוכן. אתר המותאם למנועי החיפוש, הוא אתר עם לוגו לחיץ, מיבנה היררכי אופטימלי למיקסום כוח ה-PR, שימוש נכון בתגיות h1,h2,h3 עבור כותרות ראשיות וכותרות משנה, שימוש במפת אתר, ושאר דרישות מחמירות.

כדי לבצע קידום אתרים אפקטיבי, חשוב כי מערכת התוכן של האתר אותו מקימים, תכיל יכולות לקבוע את שם העמוד title, תאור העמוד description, מילות מפתח keywords, כותרות h1,h2,h3, ערך חלופי לתמונות alt ושאר פרמטרים הנדרשים על ידי מנועי החיפוש השונים. רק מערכת תוכן מותאמת לגוגל תאפשר אופטימיזציית תוכן שהיא חלק בלתי נפרד וחשוב בכל קידום אתרים מקצועי.

 

חברת בניית אתרים עם קידום אתרים

אם החלטתם לבנות אתר אינטרנט, חשוב לזכור כי בניית אתרים מקצועית עם מודעות לנושא קידום אתרים היא בניית אתרים חכמה, שתביא אליכם חשיפות והמרות רבות יותר.

חברת מיזם גרופ פתרונות אינטרנט בע"מ מספקת פתרונות אינטרנט המשלבים בניית אתרי תוכן ובסיסי נתונים מורכבים עם התאמה מלאה למנועי החיפוש, קידום אתרים מקצועי, פתרונות שיווק באינטרנט, פירסום ממומן בגוגל ובפייסבוק, שיווק ברשתות חברתיות, שיווק בפייסבוק ועוד.

 

מיזם גרופ פתרונות אינטרנט בע"מ - https://www.mgweb.co.il