יבוא מארה"ב

יבוא מארה"ב - על איכות לא מתפשרים

אנו הישראלים ממש לא אוהבים לצאת 'פראיירים' בכל הנוגע לאיכות של מוצרים ובטח לא לגבי מחיר של מוצרים וסחורה שאנו רוכשים. בדיוק בשביל זה יבוא מארה"ב זה למעשה הדבר האידיאלי עבורנו, הצרכנים הישראלים, אשר גם נהנים מאיכות וגם זוכים למחירים שהרבה יותר נמוכים מהמוצרים ומהסחורה המיוצרת בארץ.

 

למה ארה"ב?

כל מי שהיה בארצות הברית שם לב לזה שהכל קורה שם כמה חודשים מוקדם יותר מאשר זה קורה בארץ, החל מסרטים בקולנוע שמגיעים אלינו לישראל רק כמה חודשים אחרי שכבר כל ארצות הברית צפתה בהם, דרך מוצרי טקסטיל ואופנה ועד למכשירים סלולאריים וגאדג'טים כמו מכשירי האייפונים הכה נפוצים ומפורסמים בארצנו ומגיעים אלינו רק כמה חודשים אחרי שהם יצאו לחנויות בארצות הברית.

יבוא מוצרים מארה"ב יעניק לנו את האפשרות לספק לצרכנים בארץ את המוצרים שהם כה כמהים להם תוך זמן קצר מרגע יציאתם במדינות ארצות הברית, מה שללא ספק יעודד צמיחה אצלנו ואת ההתפתחות הטכנולוגית גם אצלנו בישראל. בנוסף, יבוא מוצרים מארה"ב תמיד מסתכם ביבוא של מוצרים איכותיים, הרי ארצות הברית ידועה כמקום שמייבא אלינו את המוצרים האיכותיים ביותר שנחשבים ומדוברים כיום בכל רחבי העולם.

 

כיום, ניתן למצוא מגוון רב של ספקים הפועלים ליבוא של סחורה מארה"ב, החל מחנויות בגדים וטקסטיל ועד לחנויות של מחשבים ואלקטרוניקה ואנו יכולים להתגאות במציאת הסחורה האיכותית של האמריקאים שללא זירוז יבוא מארה"ב היו מגיעים אלינו באיחור של כמה חודשים.

 

יבוא מארה"ב באופן עצמאי

אתם מעוניינים לייבא מארה"ב מוצרים שונים? יש עליכם לדעת כי אין מדובר על הזמנת סחורה באופן פשוט ומהיר, אלא יש צורך באישור ובהתערבות של רשויות החוק במדינת ישראל וכמובן גם בהתערבות של רשויות המס, שכן, לרוב תוטל עליכם דרישה לתשלום כספי. על כן, לפני שאתם ממהרים לרכוש כמות של סחורה מאתרים שונים שמבצעים יבוא מארה"ב לישראל, רצוי מאוד להתייעץ עם אנשי מקצוע מומחים שיעזרו לכם לעשות את פעולת הייבוא בצורה נכונה ומבוקרת והכל בהתאם לחוקי מדינת ישראל.