הובלות כבדות

חברת הובלות שמבצעת הובלות כבדות צריכה שיהיו ברשותה כלי רכב מתאימים ואף מנוף, וכמובן ניסיון בהובלה של ציוד כבד.

כאשר חברת הובלה מעבירה ציוד כבד או חפצים גדולים וכבדים נהוג לכנות את העבודה הובלות כבדות. חברות הובלות בכל רחבי הארץ מציעות סוגי שונים של הובלות, מהובלה קטנה שמתבצעת במשאית קטנה או טנדר ועד להובלת ציוד כבד שנעשית באמצעות משאית גדולה ולפעמים אף בסיוע מנוף. אם מדובר בציוד שאיננו רק כבד, אלא גם גדול, משתמשים בציוד מיוחד כדי להעבירו מן הדירה או המשרד למיקום החדש. חברות רבות בתחום התעשייה זקוקות לשירותי הובלה של מכונות שונות, הובלת מכולות או כמות גדולה של מוצרים. במקרים אלה מספקת חברת ההובלה שירות מלא, כולל אריזה, הובלה ופריקה של ציוד כבד או חפצים כבדים.

חברה שעוסקת בהובלות כבדות חשוב שתהיה לה כניסה חופשית אל הנמלים ושדות התעופה בארץ, כיוון שלעיתים תכופות הסחורות מגיעות בדרך האוויר או הים. לחברת הובלה מקצועית יש אישורי כניסה לנמלי הים והאוויר. מלבד הנגישות, השירות שנותנת חברה להובלות כבדות כולל גם סוגים שונים של כלי רכב המתאימים בגודלם ובאופיים להובלות של ציוד כבד. מדובר בכלי רכב כמו סמיטריילר,פול טריילר, משאיות מנוף עד 100 טון, משאיות פלטה פתוחות וסגורות, משאיות רמפה אחורית ומשאיות להעברת מפעלים שמועמסות באמצעות רובוטים ענקיים. חברת הובלות מקצועית ובעלת ניסיון תדע לייעץ לכם כיצד לארוז ולהעביר את כל תכולת העסק שלכם ליעדה, אם מדובר במכולות, קונטיינרים או כל רכב גדול אחר.

הובלות של ציוד כבר אל מעבר לים נעשית בקפידה יתרה כיוון שזהו שילוח בילאומי מיוחד. שילוח כזה כולל עבודה עם ציוד ייחודי וכן ביטוח מטענים מתאים.