הובלות ואריזה

במקרים רבים חברת ההובלה מבצעת גם אריזת חפצים בארגזים ופריקתם בדירה החדשה. לעבור דירה בראש שקט.

כאשר עוברים דירה או שיש צורך בהובלה של משרד או חפצים כלשהם, אנו מסתייעים בחברת הובלות המעניקה שירותי הובלה מהדירה הישנה שלנו אל הדירה החדשה. המוביל מתאים את המשאית לכמות החפצים שברשותנו ומעבר הדירה מתבצע ע"י העמסת הארגזים על המשאית ולאחר מכן, פריקתם ביעד. אבל מה בנוגע לאריזת הארגזים עצמם? במקרים רבים, אין לנו זמן לארוז בעצמנו, או שאנו רוצים שחברה מקצועית תעשה עבורנו את האריזה כיוון שאנו דואגים לשלמותו של הרכוש שלנו. לשם כך, מובילים רבים מציעים שירות הובלות כולל אריזה.

בכל דירה סטנדרטית ישנם חפצים מסוגים שונים ובצורות שונות. ישנם למשל ספרים, שקל לארוז אותם מבחינת צורתם, אולם הם כבדים ולכן חשוב לארוז אותם בארגז לא גדול מידי. לעומת זאת, כלי מטבח הם מורכבים יותר לאריזה כיוון שברוב המקרים הם שבירים וגם צורתם מגוונת יותר. קשה לארוז כוסות יחד עם סירים וסכו"ם בארגז אחד. בגלל השבירות שלהם, יש לעטוף אותם בניילון עם בועות אוויר (פצפצים) או לפחות בנייר עיתון כדי למנוע שבירה ואובדן חפצים.

כדי לשמור על כל הכללים הללו ולדאוג שהחפצים יגיעו בשלום ליעדם, יש להקדיש למלאכת האריזה זמן רב ומאמצים. בנוסף, יש לדאוג לקרטונים למעבר דירה, סליל מסקינגטייפ או דבק אחר, מספריים, ניילון פצפצים ונייר אריזה כלשהו. לא תמיד יש ברשותנו את כל הציוד הדרוש לאריזה לקראת ההובלה, ולכן במקרים רבים כדאי להעביר את האריזה אל חברת ההובלות. המוביל והעובדים שלו בקיאים בצורת האריזה הנכונה והמתאימה ביותר לכל חפץ, ויש ברשותם את כל הציוד הדרוש, מן האיכות הטובה ביותר.

הזמנת שירות הובלות עם אריזה יחסוך לכם זמן יקר. בעת מעבר דירה, תצטרכו לדאוג לעניינים מנהלתיים שונים כמו שינוי כתובת, רישום בעירייה, תשלומים שונים ועוד. האצלת סמכויות עשויה לעזור, ומומלץ להוריד מכם כמה שניתן. חברה שמבצעת הובלה ואריזה כשירות אחד כולל, תשלח אליכם הביתה ביום המעבר מספר עובדים שיבצעו את האריזה במקביל. לכל חדר יגיעו בין עובד אחד לשניים ואף יותר והם יארזו בצורה אפקטיבית את תכולתו של אותו חדר. על הארגזים הם ירשמו מהי תכולת כל ארגז, ועם ההגעה לדירה החדשה, אותם עובדים יפרקו עבורכם את הציוד באותם מקומות שבהם הם היו בדירה הקודמת.

אם רצונכם רק בשירותי אריזה ללא פריקה, תוכלו להודיע על כך ולבצע את הפריקה בעצמכם. כך תוכלו להחליט באופן עצמאי היכן להניח כל חפץ וחפץ. בזמן פריקת תכולת הדירה ביעד החדש, המובילים גם ירכיבו עבורכם רהיטים שונים כגון ארונות או מיטות שפורקו על ידם לשם העברת הדירה.

כאשר אתם מזמינים שירותי הובלות ואריזה, הקפידו לבחור בחברה אמינה בעלת ניסיון בתחום. ודאו את מחיר האריזה מראש ומה הוא כולל. האם פירוק והרכבת רהיטים כלולים במחיר? האם החברה לוקחת אחריות על ציוד שנהרס או התקלקל במהלך האריזה והפריקה? כמו תמיד, בבחירת חברת הובלות, המלצות הן דבר חשוב ביותר וכדאי לברר עם מכרים שעברו חוויה דומה, האם הם היו מרוצים מן השירות שקיבלו. לא כדאי לפנות לחברה שמציעה הובלות זולות, שתבצע עבודה חלקית או לא מספיק טובה.