הובלת רהיטים

הובלת רהיטים היא חלק בלתי נפרד מהובלת דירה או משרד, וכדי לעשותה בצורה חכמה רצוי להכין רשימת חפצים מסודרת, לפרק רהיטים גדולים ולתכנן את סדר ההעמסה והפריקה

הדבר הראשון שאנו עושים על מנת לעבור ולהתגורר בבית או דירה זה לרהט את הבית ברהיטים מסוגים שונים וכאשר מגיע הזמן לעבור דירה, צריך גם להעביר את כל הרהיטים למשכנם החדש ולמרות שלעתים במבט ראשון הובלת רהיטים נראית כמו משימה קלה, רבים לומדים מהר מאוד כי הובלת רהיטים דורשת תכנון נכון ולמעשה בחירה של חברת הובלה אשר תדע כיצד להעביר את הרהיטים השונים בזהירות וביעילות.

כאשר אנו בוחרים בחברת הובלות להעברת בית או הובלה של משרד, כיום נהוג לחתום על חוזה מול החברה ובו יפורטו כלל החפצים אותם יש להוביל. על מנת לוודא כי חברת ההובלה תגיע מוכנה ליום ההובלה חשוב לדייק ולפרט ברשימת החפצים ומעבר לציון של חפצים גדולים כמו מיטה או מקרר מומלץ לעשות רשימה מסודרת של כלל הרהיטים הנמצאים בבית.

אחת הסיבות לכך היא שרשימה מפורטת ומסודרת של הרהיטים בבית תעזור לנו לעקוב אחר הרהיטים השונים ביום ההובלה וכך לוודא כי כל ארון, כסא ושולחן הגיעו ליעדם בשלום וללא פגיעות. שנית, כאשר אנו מספקים לחברת ההובלות רשימה מקדימה ומפורטת של רהיטים החברה יודעת להתאים את גודל המשאית לכמות הרהיטים הנדרשת וגם לתכנן כיצד תתבצע ההובלה, באיזה סדר להעמיס את הרהיטים וגם האם יש צורך בפירוק של רהיטים גדולים.

כחלק מההכנה להובלה של דירה חשוב לא לצאת מנקודת הנחה כי חברת הובלות מכירה כבר את הרהיטים הסטנדרטים ולהקפיד לציין את כמות הכיסאות, לפרט האם מדובר בכיסאות אוכל או כסא מנהלים למחשב, לפרט את כמות השולחנות גדולים וקטנים וגם את החומרים מהם הם עשויים כמו שולחן קפה מזכוכית או שולחן אוכל מעץ ולבסוף חשוב לציין בהדגשה רהיטים חריגים כמו פסנתר או כל רהיט שעלול להיות שביר או כבד במיוחד, כך שחברת ההובלות תדע להתכונן בהתאם ליום ההובלה.