הובלות קטנות

סטודנטים או זוגות צעירים זקוקים לפעמים להובלה קטנה של חפצים אישיים בלבד, ובשבילם קיים שירות הובלות קטנות.

כאשר עושים הובלה לצורך העברת דירה או עסק, מדובר בדרך כלל על הובלה במשאית, אולם ישנם מקרים רבים בהם ניתן לחסוך בעלויות ההובלה ולהשתמש ברכב קטן כמו טנדר או ואן. הובלות כאלה נקראות הובלות קטנות והן מתאימות להובלות לסטודנטים או להובלת פריטים בודדים בתחום הדירה או פריטים משרדיים. במקרים של העברת דירות קטנות, של סטודנטים או של משפחות קטנות אשר הריהוט בדירה איננו בבעלותם, מספקות חברות הובלה שירות מלא של העברת דירה: מאריזה, דרך ההובלה עצמה ועד לפריקת הארגזים בבית או ביעד החדש. ניתן כמובן להזמין רק את ההובלה עצמה או גם את שירותי האריזה של החפצים.

הובלות קטנות מתאפיינות בעלויות נמוכות אך בשירות מהיר ויעיל. מכיוון שמדובר במספר קטן של ארגזים או חפצים אישיים, המובילים יסיימו את ההעמסה ברכב תוך זמן קצר, ויפרקו את החפצים בביתכם. הובלות קטנות הן גם זמינות יותר מהובלות רגילות או הובלות כבדות ולא צריך להזמינן זמן רב מראש. כך שאם אתם צריכים לעבור דירה באופן לא צפוי, אל תהססו ליצור קשר עם חברת הובלות שנותנת שירותי הובלות קטנות ולברר את הפרטים לגבי העברת הדירה שלכם: אימרו מהו סדר גודל החפצים שלכם, מתי אתם זקוקים להובלה, היכן אתם גרים ולאן אתם עוברים, באיזו קומה נמצאת הדירה והאם יש מעלית, ותוכלו לקבל הצעת מחיר להובלה קטנה.

הובלות קטנות כוללות גם משלוחים קטנים בתוך הארץ, הנעשים במקרים רבים באמצעות אריזה במעטפות לשילוח. חברות הובלה ושילוח בינלאומי רבות מעניקות שירותים של שילוח במעטפות בתוך הארץ וברחבי העולם.