הובלות לסטודנטים

העברת דירה של סטודנטים נחשבת בד"כ להובלה קטנה ולכן היא גם זולה ומשתלמת יותר מהובלה רגילה.

בתחום ההובלות כיום יותר מבעבר ניתן לראות כי לא רק שחברות ההובלות מתאימות את עצמן לסוגים שונים של חפצים גדולים וקטנים אלא גם לסוגים שונים של הובלות מבחינת האוכלוסייה והצרכים השונים של כל הובלה. כך לדוגמא ישנו הבדל רב בין הובלה של משפחה מבית אחד לשני שבו יש צורך בהובלה של תכולה רבה לבין הובלות קטנות יותר בהן מדובר בהובלה של חפצים מעטים יותר ומי שלרוב זקוק לאותן הובלות קטנות ומהירות הם סטודנטים.

כל מי שהיה אי פעם סטודנט בוודאי יודע כי בתקופת הלימודים האקדמאיים סטודנטים עוברים לעתים בין כמה וכמה דירות במהלך 3 או 4 שנים ומשום כך הם נזקקים לשירות הובלות מהיר אך חשוב מכך, זול. מכיוון שמדובר בקבוצה שעובדת ולומדת ומנסה מתי שרק אפשר לחסוך בהוצאות, לרוב הסטודנטים אין את התקציב לשכור חברת הובלות גדולה אשר מתמחרת את ההובלה כמו כל הובלה אחרת.

לסטודנטים שזקוקים להובלות קטנות כאן ועכשיו ובמחיר הנמוך ביותר בדרך כלל גם אין חפצים רבים מדי ולרוב כלל חפציהם כוללים מיטה, מספר רהיטים קטנים כמו שולחן כתיבה ושידה ועוד מספר ארגזים עם חפצים אישיים ולכן בלא מעט מקרים ניתן לראות סטודנטים אשר מנסים לבצע את מלאכת ההובלה בעצמם ובעזרת מספר חברים. אך למרבה המזל כיום כבר אין צורך לעבור את כאב הראש הכרוך בהובלה כזו לבד שכן חברות ההובלה מתאימות את עצמן יותר ויותר לצרכים של הסטודנטים ומציעות הובלות טנדר והובלות קטנות לסטודנטים.

כיום כמעט כל חברת הובלות מספקת גם שירות של הובלות קטנות ומהירות שכבר זכו לשם 'הובלות לסטודנטים' ומעבר לכך בלא מעט מן החברות ניתן למצוא מבצעים והנחות לסטודנטים כך שכל מה שצריך לעשות זה רק להציג תעודת סטודנט ולקבל הנחה משמעותית. הסטודנטים מצידם מקבלים הובלה במחיר של כמה מאות שקלים ואילו חברות ההובלה מצידן מצליחות לבצע יותר הובלות ביום וכך גם משיגות קהל לקוחות חדש ומרוצה.