שילוח בינלאומי בים או באוויר?

שילוח בינלאומי בים או באוויר?  1

שילוח בינלאומי בים או באוויר?

בימים עברו קשה מאוד היה להעביר ציוד ממקום למקום, ולא משנה על איזו דרך אנו מדברים, למשל דרך היבשה או הים או באוויר. כיום כבר אין שום בעיה בנידון, ניתן להעביר תכולות וציוד להיכון שרק תירצו. חשוב לפנות אל החברה המתאימה על מנת לעשות זאת, חברה בעלת ניסיון ומוניטין על מנת שתוכלו לסמוך עליה בעיניים עצומות הרי מדובר על הרכוש היקר לכם ביותר.

שילוח בינלאומי דרך הים

מישראל, קצת קשה לבצע שילוח בינלאומי דרך היבשה, כיוון שאנו מוקפים במדינות עוינות, אבל שילוח בינלאומי דרך הים (הובלה ימית) בהחלט אפשרי. מעמיסים את המכולות על האוניות, וכך, האוניות מגיעות למחוז חפצם ביחד עם הציוד שלכם. מדובר על דרך נוחה ובטוחה להעביר ציוד ורכוש. הובלה דרך הים הינה הובלה אשר עלותה זולה יותר, אבל אז גם משך ההובלה אורך יותר ויש לקחת זאת בחשבון, ודווקא תתפלאו לשמוע, ככול שהמטען ששלחתם יהיה גדול יותר המחיר שלו יהיה נמוך יותר, האוניות הללו בהם מעבירים את המטענים נקראות אוניות תובלה.

שילוח בינלאומי באמצעות מטוסים

שילוח בינלאומי באוויר (הובלה אווירית) הוא האפשרות להעביר כמה שיותר מטענים, ציוד ותכולות. ניתן להעביר ציוד ליעדים רחוקים מאוד אשר מעבר לים. לא מדובר על מטוסי נוסעים אלא על מטובים ייעודים אשר טסים עם הציוד על מנת להעביר מטענים מארץ לארץ. לחברות התעופה הללו ישנם מרכזים לוגיסטיים בנמלי תעופה, כך שיש השגחה ופיקוח על פריקה והעמסה ואלה גם מהירים יותר. כמו כן ישנה דייקנות גדולה יותר, ניתן לדעת בוודאות מתי המטוס ממריא. במטוסים שולחים מטענים קטנים יותר מאשר באוניות תובלה, אבל הם גם מוגנים בצורה מצוינת, למשל מלחות.

שילוח בינלאומי – להישאר עם היד על הדופק

באמצעות שילוח בינלאומי תוכלו להישאר תמיד עם היד על הדופק ולדעת טוב יותר על כל שינוי שנעשה. תדעו היכן המטען שלכם נמצא בכל רגע נתון, כך שיהיה לכם ביטחון מעצם הוודאות והידיעה וגם, תדעו במדויק באמצעות שילוח בינלאומי מתי הגיע הציוד ליעד המבוקש. הכי חשוב הוא לבחור חברת הובלות שיש לה ניסיון רב שנים בהעברת מטענים למחוזות אשר מעבר לים, חברה אשר מעסיקה את מיטב אנשי המקצוע, על מנת שהחפצים שלכם יגיעו בשלום