עמילות מכס- יעילות מכס

שירותי עמילות מכס מעבר ליכולת הבסיסית של מתן השירות והקשרים הבינלאומיים הנדרשים דורשים דיוק וסקרה ברמה הגבוהה ביותר ואמינות בלתי מתפשרת וזאת מאחר שמדובר בשירות בשלט רחוק. שירות עמילות המכס חייב להיות מדויק מצד אחד וליצור בקרב הלקוח שקט נפשי ובטחון.

 

היו חשדניים - למרות וגם כאשר המחיר אטרקטיבי

עשיתם השוואות מחירים בין כמה חברות והגעתם אל חברת עמילות מכס המציעה לכם מחיר מציאה עם תסגרו איתה עסקה ביומיים הקרובים, יכול מאוד להיות שבאמת מדובר במבצע של אותה חברה אבל יכול מאוד להיות מצד שני כי מדובר בחברת עמילות מכס שרלטנית. לא מעטים הם המקרים בהם קמו חברות עמילות מכס אשר קמו בתור חברות קש בלבד, גבו כספים וברגע שהמשלוח יצא מן הארץ משכו את ידיהם מן העסקה והתפוגגו, ממש כפי שהתפוגגה הסחורה של הלקוח.

 

מחירים אטרקטיביים מפתים מאוד במיוחד היום כאשר הממשלה מטילה מיסים כבדים והמע"מ עולה על גדותיו, אך ככל שהמחיר יהיה אטרקטיבי ונוח במיוחד אל תשכחו לבדוק את הכיסוי והוותק האמיתי של אותה חברה, האם מדובר בחברה יציבה עם גב או חברה עם גב פיקטיבי ומט לנפול.

 

שאלו שאלות - שימו לב לתגובות על שאלות "מציקות"

שלב שני ולא פחות חשוב הוא לעשות את עצמכם כלא מבינים, גם אם אתם בקיאים בתחום. חברת עמילות מכס אמינה תדבר איתכם בגובה העיניים, חברה הרואה לנגד עיניה לקוח לא מנוסה לכאורה ומנסה לרכך אותו באמצעות מילים ומושגים גבוהים או כזאת המנסה להתחמק ממתן תשובות ישירות הינה מסוכנת ולא אמינה. גם אם אתם חושבים שתוכלו להוכיח את אותו הנציג של אותה חברת עמילות מכס, אנו ממליצים שלא לעבוד קשה מידי, חברה כזאת קרוב לוודאי, לא תעשה לכם חיים קלים מידי בהמשך הדרך.

 

יחד עם זאת ובאותה נשימה, כאשר ראיתם כי התגובה היא סבלנית, אמינה ובשפה פשוטה, הראו בהמשך תהליך ההתקשרות כי אתם לא כאלה "בורים" כפי שהצגתם את עצמכם בתחילת השיחה וזאת על מנת להראות שבכל זאת עומד מולם אדם המבין את העסק, פרט חשוב במיוחד בעולם השירות הישראלי.

 

עקרון הסמוך עלי ומדוע אסור לסמוך עליו

בהמשך לנכתב מעלה, נזהיר אתכם מאמירה נוספת, אמירת ה "סמוך עלי", דרשו לקבל תשובות ישירות, אל תסמכו על הביטוי ואל תקבלו בשום אופן תשובות מתחמקות, דרשו בכל תוקף חוזה התקשרות בו יהיו מצוינות כל נקודות ההסכם, הזכויות שלכם והשירותים להם אתם זכאים במסגרת שירות חברת עמילות מכס.

 

 לסיכום, ממש כפי שציינו בפתיח. כמו בקבלת כל שירות, ועד כמה וכמה בעת קבלת שירותי חברת עמילות מכס, שירות המתבצע בשלט רחוק, יש לעקוב מקרוב ולהעדיף לקבל שירות איכותי ולשלם יותר מאשר לקבל שלם פחות ולקבל שירות