הובלות בארץ - מאמר

עם ההתקדמות הטכנולוגית, רובנו, כיום מחפשים נותני שירותים דרך האינטרנט. חשוב עדיין לשמוע המלצות מחברים, אבל אם אין לכם טלפון ספציפי עם המלצה חמה ואתם מחפשים חברת הובלה בארץ -  החיפוש באינטרנט הוא המהיר ביותר.

כשאתם פונים לחברת הובלה בארץ, חשוב שתהיה לכם רשימה מדוייקת של מה אתם מעבירים וכמה.

עלות ההובלה תלויה, בעיקר, במשקל ובנפח אותו אתם מבקשים להעביר. מרכיב חשוב נוסף הוא, כמובו, מאיפה ולאן אתם מבקשים לבצע את ההובלה בארץ.

למה "ים יבשה"?

"ים יבשה" איננה חברת הובלות. זהו אתר הנועד להקל עליכם בשלב של קבלת הצעת מחיר ויצירת הקשר עם חברות ההובלה בארץ. בלי צורך לבזבז זמן יקר ליד הטלפון, כל שעליכם לעשות הוא למלא שאלון קצר וידידותי ובסופו תקבלו הצעת מחיר רלוונטית.

בנוסף, הבקשה שלכם נשלחת מיידית אל חברת ההובלות בארץ והיא כבר תיצור אתכם קשר במהירות. השירות מוצע לכם ללא עלות ולנוחיותכם.

איך זה עובד?

1.      בדף הבית נבחר הובלה של תכולת בית בישראל.

2.      מאיפה לאן? - בשלב הראשון של השאלון אתם בוחרים את העיר/ ישוב ממנו אתם עוברים ואת העיר/ישוב אליו אתם מבצעים הובלה.

3.      כמה? – בשלב השני של השאלון תתבקשו לציין את רשימת החפצים אותם אתם מעבירים. אם ידוע לכם מראש המשקל והנפח של תכולת הדירה, יש לבחור באפשרות המתאימה ולמלא את הערכים הידועים לכם. אם לא, יש לרשותכם רשימה עם תמונות של תכולת הבית. המערכת תעבור אתכם חדר חדר ותקל עליכם מאד לדעת כמה ומה אתם מעבירים.

לאחר שמלאתם את השאלון יופיעו בפניכם הצעות המחיר. במידה ואין מחירים במערכת, הבקשה שלכם תישלח לחברת ההובלות בארץ והם יתנו לכם את המחיר טלפונית.